- możliwość regulacji kierunku świecenia
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Strühm Puzon lampa podsufitowa 4x35 W czarna-złota 04282
Strühm Puzon lampa podsufitowa 4x35 W czarna-złota 04282
Nr Kat. 04282
multirabaty
Strühm Puzon lampa podsufitowa 4x35 W czarna-złota 04282
Nr Kat. 04282
multirabaty
Opis produktu Strühm Puzon lampa podsufitowa 4x35 W czarna-złota 04282
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 4
- moc żarówki: 35W
- żarówki do zakupienia osobno
- możliwość regulacji kierunku świecenia
- możliwość regulacji kierunku świecenia
- typ gniazda: GU10
- stopień ochrony: IP20
- kolor: czarny, złoty
- materiał: aluminium
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 25 cm
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Puzon |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5901477342820 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 9 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





