| Marka: | Strühm |
| Seria: | Puzon |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Strühm Puzon lampa podsufitowa 2x35 W czarna/złota 04278
Strühm Puzon lampa podsufitowa 2x35 W czarna/złota 04278
Nr Kat. 04278
multirabaty
Strühm Puzon lampa podsufitowa 2x35 W czarna/złota 04278
Nr Kat. 04278
Kolor
:
Opis produktu Strühm Puzon lampa podsufitowa 2x35 W czarna/złota 04278
- lampa podsufitowa
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 25 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 35W
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Puzon |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901477342783 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





