| Marka: | Strühm |
| Seria: | Paso |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Paso kinkiet 1x9 W czarny/złoty 04113
Strühm Paso kinkiet 1x9 W czarny/złoty 04113
Nr Kat. 04113
multirabaty
Strühm Paso kinkiet 1x9 W czarny/złoty 04113
Nr Kat. 04113
Kolor
:
Opis produktu Strühm Paso kinkiet 1x9 W czarny/złoty 04113
- kinkiet
- wysokość: 2,5 cm
- szerokość: 39,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 480 lm
- barwa światła: 4000K neutralna biała
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- materiał: metal
- kolor: czarny/chrom
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Paso |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 39.5 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477341137 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





