| Marka: | Strühm |
| Seria: | Neron |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Neron kinkiet 1x10 W czarny 04493
Strühm Neron kinkiet 1x10 W czarny 04493
Nr Kat. 04493
multirabaty
Strühm Neron kinkiet 1x10 W czarny 04493
Nr Kat. 04493
Opis produktu Strühm Neron kinkiet 1x10 W czarny 04493
- kinkiet
- wysokość: 4 cm
- szerokość: 78 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 950 lm
- barwa światła: 4000K neutralna biała
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Neron |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477344930 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





