| Marka: | Strühm |
| Seria: | Moris |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Moris kinkiet 1x6 W czarny 04181
Strühm Moris kinkiet 1x6 W czarny 04181
Nr Kat. 04181
multirabaty
Strühm Moris kinkiet 1x6 W czarny 04181
Nr Kat. 04181
Opis produktu Strühm Moris kinkiet 1x6 W czarny 04181
- kinkiet
- wysokość: 23 cm
- szerokość: 15 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 520 lm
- barwa światła: 4000K neutralna biała
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: metal/akryl
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Moris |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477341816 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





