| Marka: | Strühm |
| Seria: | Lotos |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Moc źródła światła: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Ilość lumenów: | 4180 lm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy garażowe
- Strühm Lotos lampa garażowa 40 W 7,5 cm 04534
Strühm Lotos lampa garażowa 40 W 7,5 cm 04534
Nr Kat. 04534
multirabaty
Strühm Lotos lampa garażowa 40 W 7,5 cm 04534
Nr Kat. 04534
multirabaty
Opis produktu Strühm Lotos lampa garażowa 40 W 7,5 cm 04534
- lampa garażowa
- wysokość: 2,3 cm
- szerokość: 120 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej
- regulacja mocy
- moc świetlna: 2830 / 3280 / 4180 lm
- barwa światła: 2800K/4200K/6500K
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Lotos |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Moc źródła światła | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Ilość lumenów | 4180 lm |
| Typ produktu | lampa LED do garażu |
| Kolor | biały |
| Długość | 7.5 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Kod EAN | 5901477345340 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





