| Marka: | Strühm |
| Seria: | Lotos |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Moc źródła światła: | 20 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Ilość lumenów: | 1970 lm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy garażowe
- Strühm Lotos lampa garażowa 20 W 7,5 cm 04533
Strühm Lotos lampa garażowa 20 W 7,5 cm 04533
Nr Kat. 04533
multirabaty
Strühm Lotos lampa garażowa 20 W 7,5 cm 04533
Nr Kat. 04533
multirabaty
Opis produktu Strühm Lotos lampa garażowa 20 W 7,5 cm 04533
- kinkiet
- wysokość: 2,3 cm
- szerokość: 60 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej
- regulacja mocy
- moc świetlna: 1210 / 1640 / 1970 lm
- barwa światła: 2800K/4200K/6500K
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Lotos |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Moc źródła światła | 20 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Ilość lumenów | 1970 lm |
| Temperatura barwy światła | 2700K, 3000K, 4000K |
| Typ produktu | lampa LED do garażu |
| Kolor | biały |
| Długość | 7.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Kod EAN | 5901477345333 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





