| Marka: | Strühm |
| Seria: | Loreta |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Loreta kinkiet 1x35 W czarny/złoty 04219
Strühm Loreta kinkiet 1x35 W czarny/złoty 04219
Nr Kat. 04219
multirabaty
Strühm Loreta kinkiet 1x35 W czarny/złoty 04219
Nr Kat. 04219
multirabaty
Kolor
:
Opis produktu Strühm Loreta kinkiet 1x35 W czarny/złoty 04219
- kinkiet
- wysokość: 19,5 cm
- szerokość: 8,6 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 35W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny/złoty
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Loreta |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 8.6 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477342196 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





