| Marka: | Strühm |
| Seria: | Fatima |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Strühm Fatima lampa stołowa 1x40 W czarna 04830
Strühm Fatima lampa stołowa 1x40 W czarna 04830
Nr Kat. 04830
multirabaty
Strühm Fatima lampa stołowa 1x40 W czarna 04830
Nr Kat. 04830
Opis produktu Strühm Fatima lampa stołowa 1x40 W czarna 04830
- lampa stołowa
- wysokość: 38 cm
- szerokość: 15 cm
- długość kabla: 110 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- materiał: stal/tkanina/tworzywo
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Fatima |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348303 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 31 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,79 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





