| Marka: | Strühm |
| Seria: | Fanta |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20, IP65 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Strühm Fanta lampa do zabudowy 1x20 W biała 04879
Strühm Fanta lampa do zabudowy 1x20 W biała 04879
Nr Kat. 04879
multirabaty
Strühm Fanta lampa do zabudowy 1x20 W biała 04879
Nr Kat. 04879
Opis produktu Strühm Fanta lampa do zabudowy 1x20 W biała 04879
- lampa punktowa
- montaż: wpuszczany
- wysokość: 3,1 cm
- szerokość: 9,3x9,3 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: LED - GU10/MR16
- maksymalna moc żarówki: 20W
- IP65/20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Fanta |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20, IP65 |
| Rodzaj gwintu | GU10/MR16 |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Szerokość | 9.3 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348792 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 11 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





