| Marka: | Strühm |
| Seria: | Fala |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Strühm Fala plafon 1x12 W biały 04873
Strühm Fala plafon 1x12 W biały 04873
Nr Kat. 04873
multirabaty
Strühm Fala plafon 1x12 W biały 04873
Nr Kat. 04873
multirabaty
Opis produktu Strühm Fala plafon 1x12 W biały 04873
- plafon Led
- wysokość: 6,5 cm
- szerokość: 26 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 980 lm
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej (WW, NW, CW)
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne/stal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Fala |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Średnica | 26 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348730 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 30 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





