| Marka: | Strühm |
| Seria: | Dior |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Strühm Dior lampa podsufitowa 3x35 W biała/chrom 04263
Strühm Dior lampa podsufitowa 3x35 W biała/chrom 04263
Nr Kat. 04263
multirabaty
Strühm Dior lampa podsufitowa 3x35 W biała/chrom 04263
Nr Kat. 04263
Kolor
:
Opis produktu Strühm Dior lampa podsufitowa 3x35 W biała/chrom 04263
- lampa podsufitwa
- wysokość: 16,5 cm
- szerokość: 38 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 35W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP20
- materiał: metal
- kolor: biały/chrom
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Dior |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901477342639 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





