| Marka: | Strühm |
| Seria: | Capybara |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Moc żarówki: | 1.5 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Strühm Capybara lampka nocna dziecięca 1x1,5 W brązowa 04807
Strühm Capybara lampka nocna dziecięca 1x1,5 W brązowa 04807
Nr Kat. 04807
multirabaty
Strühm Capybara lampka nocna dziecięca 1x1,5 W brązowa 04807
Nr Kat. 04807
multirabaty
Opis produktu Strühm Capybara lampka nocna dziecięca 1x1,5 W brązowa 04807
- lampa stołowa
- wysokość: 12 cm
- szerokość: 9 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 40 lm
- barwa światła: 3000K
- akumulator w komplecie
- przewód USB-C
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Capybara |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 1.5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348075 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 13 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





