Kolekcja QUAD to minimalistyczne lampy, które cechuje prostota i funkcjonalność jednocześnie. Zamontowane pojedynczo lub w zestawie pozwolą Ci stworzyć przepiękną aranżację w swoim wnętrzu.
- kinkiet
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki tradycyjnej: max 40W
- moc żarówki LED: max 12W
- oprawa żarówki: G9
- brak źródła światła w zestawie
- długość: 10 cm
- wysokość: 10 cm
- szerokość: 12 cm
- waga: 0,20 kg
- światło rozchodzi się obustronnie (góra-dół)
- materiał: aluminium o grubości 5 mm
- kolor: czarny
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Sollux Lighting Quad kinkiet 1x40W czarny SL.0057
Sollux Lighting Quad kinkiet 1x40W czarny SL.0057
Nr Kat. SL0057
Sollux Lighting Quad kinkiet 1x40W czarny SL.0057
Nr Kat. SL0057
Opis produktu Sollux Lighting Quad kinkiet 1x40W czarny SL.0057
Dane techniczne
| Marka | Sollux Lighting |
| Seria | Quad |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902622425153 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 13 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,65 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





