| Marka: | Sollux Lighting |
| Seria: | Pastelo |
| Materiał: | metal, beton |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, szary/popielaty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Sollux Lighting Pastelo lampa wisząca 3x8W beton SL.1273
Sollux Lighting Pastelo lampa wisząca 3x8W beton SL.1273
Nr Kat. SL1273
Sollux Lighting Pastelo lampa wisząca 3x8W beton SL.1273
Nr Kat. SL1273
Opis produktu Sollux Lighting Pastelo lampa wisząca 3x8W beton SL.1273
- liczba źródeł światła: 3
- moc żarówki: max 8W LED
- oprawa żarówki: G9
- kolor: szary, czarny
- materiał: beton, stal
- klasa IP20
- brak żarówek w komplecie
Dane techniczne
| Marka | Sollux Lighting |
| Seria | Pastelo |
| Materiał | metal, beton |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, szary/popielaty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 117 cm |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5903282742499 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 52 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





