- materiał: aluminium
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W biała...
Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W biała SL.1547
Nr Kat. SL1547
Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W biała SL.1547
Nr Kat. SL1547
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W biała SL.1547
- lampa podsufitowa
- rodzaj gwintu: GU10
- ilość źródeł światła: 6
- moc max: 10W LED
- brak źródła światła w komplecie
- materiał: aluminium
- długość: 117 cm
- szerokość: 6,5 cm
- wysokość: 16,5 cm
- waga: 2,8 kg
- klasa ochrony: IP20- materiał: aluminium
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Sollux Lighting |
| Seria | Karbon |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 117 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5907073000256 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 10 x 122 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





