- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 4x10 W czarna...
Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 4x10 W czarna SL.1584
Nr Kat. SL1584
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 4x10 W czarna SL.1584
- ilość źródeł światła: 4
- brak źródła światła w zestawie
- moc żarówki: 10W
- gwint: GU10
- napięcie znamionowe: 230V
- klasa IP: 20
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Sollux Lighting |
| Seria | Karbon |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 81 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5907073000621 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 82 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





