| Marka: | Rea |
| Seria: | Rapid Slide |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Rodzaj: | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Rea Rapid Slide drzwi prysznicowe 160 cm czarny...
Rea Rapid Slide drzwi prysznicowe 160 cm czarny półmat/szkło przezroczyste REA-K6406
Pytania
(5)Rea Rapid Slide drzwi prysznicowe 160 cm czarny półmat/szkło przezroczyste REA-K6406
Pytania
(5)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Opis produktu Rea Rapid Slide drzwi prysznicowe 160 cm czarny półmat/szkło przezroczyste REA-K6406
Dane techniczne
| Marka | Rea |
| Seria | Rapid Slide |
| Szerokość | 160 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | półmat |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5902557342402 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 195 x 94 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Próg montowany na silikon do brodzika.
Tak. Montaż drzwi jest uniwersalny (lewe/prawe).
Drzwi nie będą pasowały do podanego wymiaru. Zakres regulacji na profilach A: 159-161 cm
Długość czarnego profilu: 1950 mm
Drzwi prysznicowe Rapid Slide mogą być zastosowane we wnęce, nie mogą funkcjonować jako samodzielna ścianka prysznicowa Walk-in.
[concept]
[explanation]





