| Marka: | Rea |
| Seria: | Molier |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Rodzaj: | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ: | składane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Rea Molier drzwi prysznicowe 100 cm chrom/szkło...
Rea Molier drzwi prysznicowe 100 cm chrom/szkło przezroczyste REA-K6371
Nr Kat. REAK6371
(1)
multirabaty
Rea Molier drzwi prysznicowe 100 cm chrom/szkło przezroczyste REA-K6371
Nr Kat. REAK6371
(1)
multirabaty
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Rea Molier drzwi prysznicowe 100 cm chrom/szkło przezroczyste REA-K6371
- szerokość: 100 cm
- wysokość: 190 cm
- drzwi składane z mechanizmem unoszenia na zawiasach
- otwieranie na zewnątrz i do wewnątrz
- szkło hartowane o grubości 6 mm z powłoką Easy Clean
- możliwe do kompletowania z drzwiami oraz ścianką
- montaż na brodziku lub bezpośrednio na posadzce
- w komplecie mosiężny uchwyt, listwa progowa oraz uszczelki
- przy montażu drzwi we wnęce należy dokupić profil magnetyczny REA-K3261
- przy montażu drzwi we wnęce należy dokupić profil magnetyczny REA-K3261
- profil alumniowy
- kolor profilu: chrom
- kolor szkła: przezroczyste
Gwarancja 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rea |
| Seria | Molier |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | składane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5902557357338 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 195 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Rea Molier drzwi prysznicowe 100 cm chrom/szkło przezroczyste REA-K6371
4,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Dobra jakość, wysoka estetyka, Dolna uszczelka szybko się zużywa. Już po roku trzeba wymienić.
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Dobra jakość, wysoka estetyka, Dolna uszczelka szybko się zużywa. Już po roku trzeba wymienić.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Dobra jakość, wysoka estetyka, Dolna uszczelka szybko się zużywa. Już po roku trzeba wymienić.
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Dobra jakość, wysoka estetyka, Dolna uszczelka szybko się zużywa. Już po roku trzeba wymienić.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





