| Marka: | Radaway |
| Seria: | Furo Brushed Nickel KDJ |
| Szerokość: | 62.2 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj: | do ścianki bocznej |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | nikiel |
| Wykończenie profili: | szczotkowany |
| Mocowanie: | lewe |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Radaway Furo Brushed Nickel KDJ drzwi prysznicowe 62,2 cm...
Radaway Furo Brushed Nickel KDJ drzwi prysznicowe 62,2 cm rozsuwane nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10104622-91-01L
Nr Kat. 101046229101L
Radaway Furo Brushed Nickel KDJ drzwi prysznicowe 62,2 cm rozsuwane nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10104622-91-01L
Nr Kat. 101046229101L
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Radaway Furo Brushed Nickel KDJ drzwi prysznicowe 62,2 cm rozsuwane nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10104622-91-01L
- szerokość: 62,2 cm
- wysokość: 200 cm
- kolor profili: nikiel szczotkowany
- wersja lewa
- część ruchoma
- szkło bezpieczne, hartowane o grubości 8 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1
- szkło przezroczyste z powłoką EasyClean
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- uchwyt stabilizujący z innowacyjnym systemem spowalniającym bieg drzwi
- listwa magnetyczna zapewnia szczelność kabiny
- elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- możliwość montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
Do części ruchomej, należy zakupić część stałą drzwi: 10110580-01-01 oraz ściankę boczną.
Zdjęcie przedstawia kompletne rozwiązanie, cena dotyczy samej części ruchomej drzwi.
- wysokość: 200 cm
- kolor profili: nikiel szczotkowany
- wersja lewa
- część ruchoma
- szkło bezpieczne, hartowane o grubości 8 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1
- szkło przezroczyste z powłoką EasyClean
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- uchwyt stabilizujący z innowacyjnym systemem spowalniającym bieg drzwi
- listwa magnetyczna zapewnia szczelność kabiny
- elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- możliwość montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
Do części ruchomej, należy zakupić część stałą drzwi: 10110580-01-01 oraz ściankę boczną.
Zdjęcie przedstawia kompletne rozwiązanie, cena dotyczy samej części ruchomej drzwi.
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo Brushed Nickel KDJ |
| Szerokość | 62.2 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | nikiel |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295102645 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,57 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





