| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tesia |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Tesia plafon 1x36W LED srebrny/biały 3315
Rabalux Tesia plafon 1x36W LED srebrny/biały 3315
Nr Kat. 3315
kod -10%
Rabalux Tesia plafon 1x36W LED srebrny/biały 3315
Nr Kat. 3315
kod -10%
176,03zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,60 zł +10%
Cena katalogowa: 246,93 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
158,43zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tesia plafon 1x36W LED srebrny/biały 3315
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 36 W
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień światła: 2600 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 5 cm
- średnica: 40 cm
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- czas życia źródła światłą: 50000 h
- kolor: biały, srebrny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tesia |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250333151 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 6 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,27 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





