| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Stuttgard |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Szerokość: | 28.5 cm |
| Moc żarówki: | 11 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Stuttgard plafon 2x11 W chrom 8227
Rabalux Stuttgard plafon 2x11 W chrom 8227
Nr Kat. 8227
kod -10%
Rabalux Stuttgard plafon 2x11 W chrom 8227
Nr Kat. 8227
kod -10%
249,66zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,66 zł 0%
Cena katalogowa: 378,35 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
224,69zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Stuttgard plafon 2x11 W chrom 8227
- moc żarówki: 11W
- liczba źródeł światła: 2
- oprawka żarówki: E27
- kolor klosza: biały
- kolor lampy: chrom satyna
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP44
- gwarancja: 1 rok
- do użytku wyłącznie z energooszczędną świetlówką kompaktową
- nie zawiera źródła światła
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Stuttgard |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 28.5 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250382272 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 28 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,88 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





