- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Soma lampa podsufitowa 3x40 W brązowa-kremowa 6593
Rabalux Soma lampa podsufitowa 3x40 W brązowa-kremowa 6593
Nr Kat. 6593
kod -10%
Rabalux Soma lampa podsufitowa 3x40 W brązowa-kremowa 6593
Nr Kat. 6593
kod -10%
159,52zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,52 zł 0%
Cena katalogowa: 229,17 zł -30%
Cena z kodem:
RBLX-10
143,57zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Soma lampa podsufitowa 3x40 W brązowa-kremowa 6593
- zasilanie: 230V
- styl: klasyczny
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: brąz antyczny
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: kremowy
- materiał klosza: szkło
- długość: 11 cm
- szerokość: 27 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Soma |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy, kremowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Średnica | 27 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250365930 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 28 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





