| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Rovier |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, miedź |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Rovier lampa wisząca 3x40 W czarna-miedź 72264
Rabalux Rovier lampa wisząca 3x40 W czarna-miedź 72264
Nr Kat. 72264
kod -10%
Rabalux Rovier lampa wisząca 3x40 W czarna-miedź 72264
Nr Kat. 72264
kod -10%
275,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 245,51 zł +12%
Cena katalogowa: 374,54 zł -26%
Cena z kodem:
RBLX-10
248,38zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Rovier lampa wisząca 3x40 W czarna-miedź 72264
- ilość źródeł światła: 3
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- gwint: E27
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny matowy, miedź
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rovier |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, miedź |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5996595722647 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 86 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





