| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Rosehip |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | szampan |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Rosehip lampa wisząca 7x25 W szampan 72304
Rabalux Rosehip lampa wisząca 7x25 W szampan 72304
Nr Kat. 72304
kod -10%
Rabalux Rosehip lampa wisząca 7x25 W szampan 72304
Nr Kat. 72304
kod -10%
683,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 579 zł +18%
Cena katalogowa: 927,30 zł -26%
Cena z kodem:
RBLX-10
615,58zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Rosehip lampa wisząca 7x25 W szampan 72304
- ilość źródeł światła: 7
- moc żarówki: 25W
- brak źródła światła w zestawie
- gwint: G9
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, szkło
- kolor: szampański
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rosehip |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szampan |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5996595723040 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 39 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





