| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Otilia |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Otilia plafon 1x22 W szary 3307
Rabalux Otilia plafon 1x22 W szary 3307
Nr Kat. 3307
kod -10%
Rabalux Otilia plafon 1x22 W szary 3307
Nr Kat. 3307
kod -10%
153,02zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 154,40 zł -1%
Cena katalogowa: 227,06 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
137,72zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Otilia plafon 1x22 W szary 3307
- montaż: sufitowy
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 22W
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień światła: 970 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- stopień ochrony: IP20
- wysokość: 14 cm
- średnica: 40 cm
- materiały: metal, tekstylia
- kolor główny: szary
- kolor dodatkowy: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Otilia |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 22 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250333076 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 16 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,48 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





