| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Norman |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, satyna |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Norman lampa podsufitowa 3x50 W chrom-satyna 5993
Rabalux Norman lampa podsufitowa 3x50 W chrom-satyna 5993
Nr Kat. 5993
kod -10%
Rabalux Norman lampa podsufitowa 3x50 W chrom-satyna 5993
Nr Kat. 5993
kod -10%
115,21zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 115,21 zł 0%
Cena katalogowa: 168,81 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
103,69zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Norman lampa podsufitowa 3x50 W chrom-satyna 5993
- zasilanie: 230V
- styl: standardowy
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 50W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: GU10
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom satyna
- materiał lampy: metal
- szerokość: 60 cm
- średnica podstawy: 11 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Norman |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, satyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250359939 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 60 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





