- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Nicolette lampa podsufitowa 3x40 W biała-chrom 6769
Rabalux Nicolette lampa podsufitowa 3x40 W biała-chrom 6769
Nr Kat. 6769
kod -10%
Rabalux Nicolette lampa podsufitowa 3x40 W biała-chrom 6769
Nr Kat. 6769
kod -10%
130,96zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 130,96 zł 0%
Cena katalogowa: 197,83 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
117,86zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Nicolette lampa podsufitowa 3x40 W biała-chrom 6769
- zasilanie: 230V
- styl: nowoczesny
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- wysokość: 14,2 cm
- szerokość: 25,5 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Nicolette |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Wysokość | 14.2 cm |
| Szerokość | 25.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250367699 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 25 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





