| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Narmin |
| Materiał: | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, beżowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 43 cm |
| Szerokość: | 27 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Narmin lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 74241
Rabalux Narmin lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 74241
Nr Kat. 74241
kod -10%
Rabalux Narmin lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 74241
Nr Kat. 74241
kod -10%
149,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,98 zł 0%
Cena katalogowa: 204,06 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
134,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Narmin lampa stołowa 1x40 W czarna-beżowa 74241
- ilość źródeł światła: 1
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- gwint: E14
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal, tekstylia
- kolor: czarny mat, beżowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Narmin |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595742416 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 38 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,49 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





