| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Morris |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | zielony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 41 cm |
| Szerokość: | 27.5 cm |
| Średnica: | 27.5 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Morris lampa wisząca 1x40W zielona 5058
Rabalux Morris lampa wisząca 1x40W zielona 5058
Nr Kat. 5058
kod -10%
Rabalux Morris lampa wisząca 1x40W zielona 5058
Nr Kat. 5058
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
25,84zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Morris lampa wisząca 1x40W zielona 5058
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E27
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: tworzywo sztuczne
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor lampy: zielony
- kolor klosza: zielony
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Morris |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 27.5 cm |
| Średnica | 27.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250350585 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 28 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,42 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





