| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Miroslaw |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Miroslaw lampa wisząca 3x40W przezroczysty/chrom...
Rabalux Miroslaw lampa wisząca 3x40W przezroczysty/chrom 3580
Nr Kat. 3580
kod -10%
Rabalux Miroslaw lampa wisząca 3x40W przezroczysty/chrom 3580
Nr Kat. 3580
kod -10%
199,52zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,52 zł 0%
Cena katalogowa: 252,15 zł -21%
Cena z kodem:
RBLX-10
179,57zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Miroslaw lampa wisząca 3x40W przezroczysty/chrom 3580
- źródło światła: 3
- moc żarówki: 40 W
- oprawka żarówki: E27
- nie zawiera źródła światła
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 122 cm
- szerokość: 60 cm
- materiał: metal, szkło
- kolor: przezroczysty, chrom satyna
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Miroslaw |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 122 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250335803 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 18 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





