| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Mirella |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | inny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Mirella lampa stołowa 1x40 W wielobarwna 8089
Rabalux Mirella lampa stołowa 1x40 W wielobarwna 8089
Nr Kat. 8089
kod -10%
Rabalux Mirella lampa stołowa 1x40 W wielobarwna 8089
Nr Kat. 8089
kod -10%
468,49zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 468,49 zł 0%
Cena katalogowa: 686,44 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
421,64zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Mirella lampa stołowa 1x40 W wielobarwna 8089
- lampa stołowa
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 20 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc: 40W
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: wielobarwny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mirella |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250380896 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 18 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,62 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





