| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Mathiola |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Mathiola plafon 1x40 W czarny 71290
Rabalux Mathiola plafon 1x40 W czarny 71290
Nr Kat. 71290
kod -10%
Rabalux Mathiola plafon 1x40 W czarny 71290
Nr Kat. 71290
kod -10%
401,99zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 395,11 zł +2%
Cena katalogowa: 591,51 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
361,79zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Mathiola plafon 1x40 W czarny 71290
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40 W
- klasa: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- strumień świetlny: 2200 lm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mathiola |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Średnica | 56 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595712907 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 60 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,64 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





