| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Mac |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Mac lampa podsufitowa 2x15W czarna 5903
Rabalux Mac lampa podsufitowa 2x15W czarna 5903
Nr Kat. 5903
kod -10%
Rabalux Mac lampa podsufitowa 2x15W czarna 5903
Nr Kat. 5903
kod -10%
141,71zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 141,71 zł 0%
Cena katalogowa: 207,62 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
127,54zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Mac lampa podsufitowa 2x15W czarna 5903
- moc żarówki: 15W
- liczba źródeł światła: 2
- oprawka żarówki: GU10
- kolor: czarny
- materiał: metal
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- gwarancja: 1 rok
- z wyłącznikiem
- do użytku wyłącznie z energooszczędną świetlówką kompaktową
- brak źródła światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mac |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Szerokość | 32 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250359038 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 13 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





