| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Lauren |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Lauren lampa podsufitowa 3x40 W...
Rabalux Lauren lampa podsufitowa 3x40 W chrom-przezroczysta 6093
Nr Kat. 6093
kod -10%
Rabalux Lauren lampa podsufitowa 3x40 W chrom-przezroczysta 6093
Nr Kat. 6093
kod -10%
170,66zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 170,66 zł 0%
Cena katalogowa: 262,56 zł -35%
Cena z kodem:
RBLX-10
153,59zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Lauren lampa podsufitowa 3x40 W chrom-przezroczysta 6093
- zasilanie: 230V
- styl: nowoczesny
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 40W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E14
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: przezroczysty
- materiał klosza: szkło
- średnica podstawy: 8 cm
- szerokość: 25 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lauren |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 25 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250360935 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





