| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Ramsey |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Średnica: | 20 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Ramsey lampa wisząca 1x60 W czarna 4649
Rabalux Ramsey lampa wisząca 1x60 W czarna 4649
Nr Kat. 4649
kod -10%
Rabalux Ramsey lampa wisząca 1x60 W czarna 4649
Nr Kat. 4649
kod -10%
96,10zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100,39 zł -4%
Cena katalogowa: 139,41 zł -31%
Cena z kodem:
RBLX-10
86,49zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Ramsey lampa wisząca 1x60 W czarna 4649
- styl industrialny
- moc żarówki: max 60 W
- typ gniazda: E27
- ilość źródła światła: 1
- żarówka do zakupienia osobno
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: tworzywo sztuczne
- kolor klosza: czarny
- materiał klosza: metal
- wysokość: 98 cm
- średnica: 20 cm
- szerokość: 20 cm
- gwarancja 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Ramsey |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 98 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250346496 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 19 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,35 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





