| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Joel |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Joel lampa podsufitowa 3x60 W brązowa 2270
Rabalux Joel lampa podsufitowa 3x60 W brązowa 2270
Nr Kat. 2270
kod -10%
Rabalux Joel lampa podsufitowa 3x60 W brązowa 2270
Nr Kat. 2270
kod -10%
293,44zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 293,44 zł 0%
Cena katalogowa: 429,96 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
264,10zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Joel lampa podsufitowa 3x60 W brązowa 2270
- styl: klasyczny
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 60W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E27
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: brąz
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: szkło
- szerokość: 68 cm
- wysokość: 35 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Joel |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Średnica | 68 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250322704 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 18 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





