| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Konrad |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Konrad lampa podsufitowa 4x50 W czarna 5325
Rabalux Konrad lampa podsufitowa 4x50 W czarna 5325
Nr Kat. 5325
kod -10%
Rabalux Konrad lampa podsufitowa 4x50 W czarna 5325
Nr Kat. 5325
kod -10%
115,78zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 115,78 zł 0%
Cena katalogowa: 158,99 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
104,20zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Konrad lampa podsufitowa 4x50 W czarna 5325
Poczwórny reflektor Konrad z metalu będzie praktycznym dodatkiem do niemalże każdego domu w tradycyjnym stylu. Polecamy go przede wszystkim do salonu, sypialni lub bardziej przestronnego przedpokoju Jego czarna oprawa uzupełniona została czarną, okrągłą dekoracyjną podstawą. Dzięki ruchomym głowicom lamp możesz dowolnie kierować światło.
- styl: standardowy
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 3
- moc żarówki: 50W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: GU10
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: czarny
- materiał lampy: metal
- wysokość: 14 cm
- szerokość: 60 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Konrad |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5998250353258 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 9 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,78 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





