| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Kiara |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 39 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Kiara lampa stołowa 1x35 W złota 74203
Rabalux Kiara lampa stołowa 1x35 W złota 74203
Nr Kat. 74203
kod -10%
Rabalux Kiara lampa stołowa 1x35 W złota 74203
Nr Kat. 74203
kod -10%
163,90zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 163,90 zł 0%
Cena katalogowa: 247,18 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
147,51zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Kiara lampa stołowa 1x35 W złota 74203
- lampa stołowa
- wysokość: 39 cm
- szerokość: 21 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 35W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Kiara |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 39 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595742034 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 26 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,04 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





