| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Jarnelle |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 9.5 cm |
| Średnica: | 9 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Jarnelle lampa stołowa 1x12 W chrom 74196
Rabalux Jarnelle lampa stołowa 1x12 W chrom 74196
Nr Kat. 74196
kod -10%
Rabalux Jarnelle lampa stołowa 1x12 W chrom 74196
Nr Kat. 74196
kod -10%
207,77zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 198,99 zł +4%
Cena katalogowa: 304,43 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
186,99zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Jarnelle lampa stołowa 1x12 W chrom 74196
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 12W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 3000 K
- strumień świetlny: 850 lumenów
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: chrom satyna
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Jarnelle |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595741969 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 12 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,52 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





