| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Holly |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | mosiądz, bursztynowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Holly kinkiet 1x40W mosiądz/bursztynowy 5546
Rabalux Holly kinkiet 1x40W mosiądz/bursztynowy 5546
Pytania
(1)Rabalux Holly kinkiet 1x40W mosiądz/bursztynowy 5546
Pytania
(1)Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56,79 zł +25%
Cena katalogowa: 95,84 zł -26%
Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki!
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Opis produktu Rabalux Holly kinkiet 1x40W mosiądz/bursztynowy 5546
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Holly |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, bursztynowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250355467 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 14 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Model posiada klasę szczelności IP20 – nie jest przeznaczony do montowania w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Oświetlenie do łazienki powinno być z podwyższoną klasą szczelności, typu IP44 czy IP65.
[concept]
[explanation]





