| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Glimo |
| Materiał: | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, zielony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Glimo lampa stołowa 1x40 W biała/zielona 74059
Rabalux Glimo lampa stołowa 1x40 W biała/zielona 74059
Nr Kat. 74059
kod -10%
Rabalux Glimo lampa stołowa 1x40 W biała/zielona 74059
Nr Kat. 74059
kod -10%
77,75zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 76,79 zł +1%
Cena katalogowa: 107,97 zł -28%
Cena z kodem:
RBLX-10
69,97zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Glimo lampa stołowa 1x40 W biała/zielona 74059
- lampa stołowa
- wysokość: 27,5 cm
- szerokość: 15 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14 1x MAX 25W
- długoś przewodu zasilającego: 130 cm
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: ceramika/tkanina
- kolor: zielony/biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Glimo |
| Materiał | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 27.5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595740597 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 21 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





