| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Flossi |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 35 cm |
| Średnica: | 15 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Flossi lampa stołowa 1x40W brązowy/biały 8812
Rabalux Flossi lampa stołowa 1x40W brązowy/biały 8812
Pytania
(5)Rabalux Flossi lampa stołowa 1x40W brązowy/biały 8812
Pytania
(5)Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 114,84 zł 0%
Cena katalogowa: 201,60 zł -43%
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Opis produktu Rabalux Flossi lampa stołowa 1x40W brązowy/biały 8812
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Flossi |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 35 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250388120 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 17 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,66 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Długość przewodu bez wtyczki: 682mm
Długość przewodu z wtyczką: 708 mm
Waga netto: 1.35 kg
Kolor: platyna wchodząca w brąz
Tak, można. Oprawa żarówki: E14
Tak, jest to produkt:
Rabalux Flossi lampa wisząca 5x40 W biała-brązowa 8815
lub
Rabalux Flossi lampa wisząca 3x40 W biała-brązowa 8813
[concept]
[explanation]





