| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Elowen |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, czarny, przydymiony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Elowen lampa wisząca 1x5 W...
Rabalux Elowen lampa wisząca 1x5 W biała-czarna-przydymiona 72275
Nr Kat. 72275
kod -10%
Rabalux Elowen lampa wisząca 1x5 W biała-czarna-przydymiona 72275
Nr Kat. 72275
kod -10%
226,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 204,99 zł +11%
Cena katalogowa: 308,67 zł -26%
Cena z kodem:
RBLX-10
204,28zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Elowen lampa wisząca 1x5 W biała-czarna-przydymiona 72275
- ilość źródeł światła: 1
- nie zawiera źródła światła
- moc żarówki: 5 W
- oprawa żarówki: G9
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony : IP20
- materiał: metal/szkło
- pod kloszem znajduje się kulisty wewnętrzny klosz wykonany z białego szkła
- kolor podsufitki: czarny
- kolor abażura: przydymiony
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Elowen |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny, przydymiony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595722753 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 24 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,76 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





