| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Dorothea |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Dorothea lampa stołowa 1x40 W czarna 7772
Rabalux Dorothea lampa stołowa 1x40 W czarna 7772
Nr Kat. 7772
kod -10%
Rabalux Dorothea lampa stołowa 1x40 W czarna 7772
Nr Kat. 7772
kod -10%
176,16zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 177,17 zł -1%
Cena katalogowa: 242,51 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
158,54zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Dorothea lampa stołowa 1x40 W czarna 7772
- lampa stołowa
- wysokość: 40 cm
- szerokość: 40 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Dorothea |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250377728 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 38 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





