| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Danila |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom, wzór |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Danila lampa podsufitowa 5x60 W biała-chrom-wzór...
Rabalux Danila lampa podsufitowa 5x60 W biała-chrom-wzór 2970
Nr Kat. 2970
kod -10%
Rabalux Danila lampa podsufitowa 5x60 W biała-chrom-wzór 2970
Nr Kat. 2970
kod -10%
332,26zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 332,26 zł 0%
Cena katalogowa: 486,83 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
299,03zł
Ilość punktów światła
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Danila lampa podsufitowa 5x60 W biała-chrom-wzór 2970
- styl: standardowy
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 5
- moc żarówki: 60W
- żarówki do zakupienia osobno
- typ gniazda: E27
- stopień ochrony: IP20
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały wzorzysty
- materiał klosza: szkło
- szerokość: 60 cm
- średnica: 60 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Danila |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom, wzór |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 60 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250329703 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 28 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,32 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





