- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Damek 2 plafon 1x24 W biały 71077
Rabalux Damek 2 plafon 1x24 W biały 71077
Nr Kat. 71077
kod -10%
Rabalux Damek 2 plafon 1x24 W biały 71077
Nr Kat. 71077
kod -10%
114,24zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,19 zł +5%
Cena katalogowa: 148,73 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
102,82zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Damek 2 plafon 1x24 W biały 71077
- zasilanie: 230V
- stopień ochrony: IP20
- moc lampy: 24 W LED
- temperatura barwy światła: 4000 K
- barwa światła: naturalna biel
- strumień świetlny 1750 lumenów
- szacowana żywotność źródła światła: 50 000 h
- źródło światła w komplecie
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: biały
- szerokość: 60 cm
- wysokość: 4 cm
- gwarancja: 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Damek 2 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595710774 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 5 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,09 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





