| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Colzar |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Colzar kinkiet 2x3,5 W czarny-przezroczysty 75022
Rabalux Colzar kinkiet 2x3,5 W czarny-przezroczysty 75022
Nr Kat. 75022
kod -10%
Rabalux Colzar kinkiet 2x3,5 W czarny-przezroczysty 75022
Nr Kat. 75022
kod -10%
149,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 148,71 zł +1%
Cena katalogowa: 204,06 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
134,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Colzar kinkiet 2x3,5 W czarny-przezroczysty 75022
- ilość źródeł światła: 2
- moc żarówki: 15W
- brak źródła światła w zestawie
- gwint: G9
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP44
- materiał: metal, szkło
- kolor: czarny matowy, przezroczysty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Colzar |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 3.5 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5996595750220 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 34 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,44 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





