| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Caspar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Caspar lampa wisząca 10x60 W czarna 2224
Rabalux Caspar lampa wisząca 10x60 W czarna 2224
Nr Kat. 2224
kod -10%
Rabalux Caspar lampa wisząca 10x60 W czarna 2224
Nr Kat. 2224
kod -10%
291,27zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 354,58 zł -18%
Cena katalogowa: 389,47 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
262,14zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Caspar lampa wisząca 10x60 W czarna 2224
- wysokość: 100 cm
- szerokość: 80 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- IP20
- ilość punktów świetlnych: 10
- materiał lampy: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Caspar |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 5998250322247 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





