| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Carmella |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Carmella plafon 1x30W LED złoty/biały 5056
Rabalux Carmella plafon 1x30W LED złoty/biały 5056
Nr Kat. 5056
kod -10%
Rabalux Carmella plafon 1x30W LED złoty/biały 5056
Nr Kat. 5056
kod -10%
674,93zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 642,92 zł +5%
Cena katalogowa: 975,37 zł -31%
Cena z kodem:
RBLX-10
607,44zł
Kształt
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Carmella plafon 1x30W LED złoty/biały 5056
Dzięki swojemu prostokątnemu kształtowi i zaokrąglonym rogom oświetlenie sufitowe Carmella może być doskonałym wyborem dla wielu domów o nowoczesnym wnętrzu. Ten złoto-biały model z metalu i akrylu można zamontować w salonie, jadalni lub przedpokoju, uzyskując nowoczesny i czysty efekt w wybranym pomieszczeniu dzięki naturalnej bieli światła.
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 30 W
- klasa: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- temperatura barwowa: naturalna biel
- strumień świetlny: 1950 lm
- wysokość: 9 cm
- szerokość: 40 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/akryl
- kolor: złoty/biały
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Carmella |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250350561 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 45 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





